KOMTECH Kasy Fiskalne w Zgorzelcu

59-900 Zgorzelec, Łużycka 7, 59-900

600 920... 413więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Kasoterminal fiskalny PosPay

Produkt w kategorii: Urządzenia fiskalne

1699,00 zł

Fiskalny Terminal Płatniczy to jedyne mobilne urządzenie, które integruje funkcje kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.
Pospay Online zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z bezprzewodowych połączeń z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci GSM lub WiFi. Komunikacja z CRK za pomocą dołączonej do zestawu karty SIM jest uwzględniona w koszcie abonamentu.
Dzięki Pospay ONLINE, zrealizujesz płatności bezgotówkowe wykonywane kartami: magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi. Pospay ONLINE obsługuje również transakcje realizowane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Pospay Online ma możliwość realizacji komunikacji za pomocą bluetooth np. z programem sprzedażowym w trybie drukarkowym.
Nabywasz tylko drukarkę fiskalną, a terminal wynajmujesz. To nie tylko obniża cenę, ale też sprawia, że nie musisz martwić się aktualizacjami systemu czy naprawam
Pospay ONLINE jest ergonomiczny. Rozmiary urządzenia to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm. Waga – trochę ponad 0,5 kg. Pospay ONLINE jest nieduży i dopasowany do kształtu dłoni.

Wynajmowany terminal objęty jest dożywotnią gwarancją i całkowitym serwisem naprawczym. Zakupiona drukarka fiskalna ma 5 - letnią gwarancję.
Wszystkie formalności związane z zakupem urządzenia fiskalnego i obsługą płatności elektronicznych, załatwisz od u nas od ręki.

Cena urządzenia fiskalnego on-line ( kasa / drukarka fiskalna z mozliwością zmiany tybu pracy ) - 1699,00 netto
Abonament miesięczny na wynajem terminala - 39,00 netto

Korzyści: kasa i drukarka fiskalna "on-liena" z możliwością zmiany "urzadzenia fiskalnego" , zintegrowane w jednym urządzeniu z terminalem płatniczym eService.


Producent: Posnet

Produkty

1

 

Kontakt

59-900 Zgorzelec,
Łużycka 7, 59-900

600 920... 413więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.komtech.zgorzelec.pl